2-osiowy serwomechanizm pozycjonujący o dużym udźwigu
Wymiary pozycjonera

Opis
- Jak porusza się ten 2-osiowy pozycjoner L?
1 oś może obracać się o 360° w poziomie, druga oś może obracać się o 360° w lewo i prawo
Pozycjoner spawalniczy składa się zazwyczaj z mechanizmu obrotu stołu roboczego i mechanizmu obrotu, który umożliwia ustawienie przedmiotu obrabianego zamocowanego na stole roboczym pod żądanym kątem spawania lub montażu poprzez podnoszenie, obrót i obrót stołu roboczego.
- Jak działa pozycjoner?
Seria pozycjonerów spawalniczych obejmuje modele z przechyłem bocznym, modele z obrotem głowicy i ogona, modele z obrotem głowicy i ogona podnoszonego, modele z pochyloną głowicą i ogonem oraz modele z podwójnym obrotem itp.
Można go połączyć z manipulatorem spawalniczym, tworząc automatyczną spawarkę specjalistyczną, a także z urządzeniami peryferyjnymi robota i robotem, aby zautomatyzować spawanie. Możemy również wykonać pozycjoner spawalniczy dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, zgodnie z różnymi rodzajami obrabianego przedmiotu i wymaganiami technologicznymi.
Średnica pozycjonera
| Model | JHY4030L-080 |
| Znamionowe napięcie wejściowe | Jednofazowy 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacji silnika | F |
| Obrotnica | Średnica 800 mm (możliwość dostosowania) |
| Waga | Około 400 kg |
| Maksymalna ładowność | Nośność osiowa ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (możliwość dostosowania do >1000 kg) |
| Powtarzalność | ±0,1 mm |
| Pozycja zatrzymania | Dowolna pozycja |
Aplikacja
Części samochodowe, części rowerowe, części samochodowe, meble stalowe, nowa energia, konstrukcje stalowe, maszyny budowlane, sprzęt fitness itp.
Główne produkty naszego pozycjonera spawalniczego
Pozycjoner spawalniczy z obrotem głowicy i ogona w 1 osi
1-osiowy pionowy pozycjoner spawalniczy z głowicą obrotową
1-osiowy poziomy obrotowy pozycjoner spawalniczy
Pozycjoner spawalniczy 2-osiowy typu P
Pozycjoner spawalniczy typu U 2-osiowy
Pozycjoner spawalniczy 2-osiowy typu L
3-osiowy poziomy pozycjoner spawalniczy
3-osiowy pozycjoner spawalniczy z obrotem w górę i w dół
Opakowanie: Drewniane skrzynki
Czas dostawy: 40 dni od otrzymania przedpłaty
Często zadawane pytania
1.P: Czy Państwa pozycjoner może współpracować z moim robotem Fanuc?
A: Tak
2. Czy Twój pozycjoner może poruszać się synchronicznie z moim robotem ABB?
A: Tak, wystarczy zainstalować w pozycjonerze silnik tej samej marki, co w robocie.
3.P: W jaki sposób sterowany jest pozycjoner?
A: Jeśli używasz robota JHY, możesz go kontrolować za pomocą naszego systemu sterowania; jeśli używasz robota innej marki, możemy wyposażyć pozycjoner w szafę PLC do współpracy z Twoim robotem.






