6-osiowe stanowisko robotyczne do spawania stali nierdzewnej i aluminium
Opis
Pozycjoner dwuosiowy umożliwia obrót w poziomie o ±180° oraz obrót w poziomie.
Obrót pozycjonera jest kontrolowany przez szafę sterowniczą, która jest podłączona do szafy sterowniczej robota. Podczas procesu spawania możliwe jest wykonywanie zsynchronizowanych ruchów między robotem a pozycjonerem.
Ten pozycjoner nadaje się do spawania elementów pod różnymi kątami i może być stosowany ze spawarkami-robotami, co zapewnia większą elastyczność prac spawalniczych oraz poprawia wydajność i jakość spawania.
Parametry techniczne pozycjonera
| Model | JHY4030P-080 |
| Znamionowe napięcie wejściowe | Jednofazowy 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacji silnika | F |
| Stół roboczy | Średnica 800 mm (możliwość dostosowania) |
| Waga | Około 400 kg |
| Maksymalna ładowność | Nośność osiowa ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (można dostosować do >1000 kg) |
| Powtarzalność | ±0,1 mm |
| Pozycja zatrzymania | Dowolna pozycja |
Komponenty stanowiska roboczego robota
| Produkt | Ilość |
| 6-osiowy robot spawalniczy | 1 zestaw |
| Pozycjoner 2-osiowy | 1 zestaw |
| Źródło zasilania spawalniczego | 1 zestaw |
| Palnik spawalniczy | 1 zestaw |
| Skrzynka sterownicza | 2 szt. |
| Stacja czyszczenia palników | 1 zestaw |
| Szyna liniowa robota | *m (opcjonalnie) |
| Czujnik laserowy | 1 zestaw (opcjonalnie) |
| Kurtyna świetlna bezpieczeństwa | 1 zestaw (opcjonalnie) |
| Ogrodzenie bezpieczeństwa | *m (opcjonalnie) |
Dlaczego warto nas wybrać?
1. Jesteśmy jednym z producentów robotów spawalniczych w Chinach.
2. Zajmujemy się nie tylko produkcją robotów, ale także pozycjonerów.
3. Ponad 10 lat doświadczenia w zintegrowanych projektach robotycznych.
4. System sterowania robotem jest łatwy w obsłudze i stabilny.
5. System sterowania robotem może kontrolować do 12 osi.
6. Nasze produkty zostały sprzedane do ponad 30 krajów w Azji Południowo-Wschodniej, Azji Zachodniej, Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Australii itd.













