6-osiowe stanowisko robotyczne do spawania stali nierdzewnej i aluminium

Funkcja
1. Wbudowana konstrukcja kabla robota umożliwia mu poruszanie się bez zakłóceń, a układ stanowiska pracy jest schludny i uporządkowany
2. Szafa sterownicza robota może sterować nawet 11 osiami, co pozwala uniknąć skomplikowanego debugowania PLC i zajmowania przestrzeni.
3. Robot JHY i pozycjoner mogą być zsynchronizowane, a robot może spawać jednocześnie, gdy pozycjoner się obraca, co sprawia, że to stanowisko robocze jest szczególnie przydatne do spawania obwodowego.
4. Dostępna jest szeroka gama urządzeń pomocniczych, takich jak czujniki laserowe, kurtyny świetlne i ogrodzenia bezpieczeństwa.
5. System sterowania zawiera kilka pakietów procesów spawania, które umożliwiają stosowanie różnych trybów spawania dla różnych elementów obrabianych.
Parametry techniczne pozycjonera
| Model | JHY4030D-080 |
| Znamionowe napięcie wejściowe | Jednofazowy 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacji silnika | F |
| Stół roboczy | Średnica 800 mm (możliwość dostosowania) |
| Waga | Około 400 kg |
| Maksymalna ładowność | Nośność osiowa ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (można dostosować do >1000 kg) |
| Powtarzalność | ±0,1 mm |
| Pozycja zatrzymania | Dowolna pozycja |
Komponenty stanowiska roboczego robota
1.Robot spawalniczy:
Typ: Robot spawalniczy MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot spawalniczy TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot do spawania laserowego: BR-1410G, BR-1610G
2.Pozycjoner
Model: JHY4030D-080
Typ: 1-osiowy poziomy pozycjoner obrotowy
3.Źródło zasilania spawarki
Typ: Źródło prądu spawalniczego 350A/500A
4. Pistolet spawalniczy
Typ: pistolet chłodzony powietrzem, pistolet chłodzony wodą, pistolet typu push-pull
5. Stanowisko do czyszczenia palnikiem:
Model:SC220A
Typ: Automatyczna pneumatyczna czyszczarka palników spawalniczych
Inne urządzenia peryferyjne stanowiska roboczego robota
1.Robot poruszający szyną
Model: JHY6050A-030
2. Czujnik laserowy (opcjonalnie)
Funkcja: śledzenie spoiny, pozycjonowanie.
3. Kurtyna świetlna bezpieczeństwa (opcja)
Odległość ochronna: 0,1-2 m, 0,1-5 m; wysokość ochronna: 140-3180 mm
4. Ogrodzenie zabezpieczające (opcjonalnie)
5. Szafa PLC (opcjonalnie)












