6-osiowe ramię robota spawalniczego z 3-osiowym obrotowym pozycjonerem
Parametry techniczne pozycjonera
| Model | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Znamionowe napięcie wejściowe | Jednofazowy 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacji silnika | F |
| Stół roboczy | 1800X800mm / 2500X800mm (można dostosować) |
| Waga | Około 1600 kg |
| Maksymalna ładowność | Nośność osiowa ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (można dostosować do >500 kg) |
| Powtarzalność | ±0,1 mm |
| Pozycja zatrzymania | Dowolna pozycja |
Opis
Pozycjoner 3-osiowy można obracać w poziomie, a oba stoły robocze można obracać i odwracać, dzięki czemu pracownicy mogą po prostu stać po jednej stronie, aby załadować i rozładować materiał. Zmniejsza to nakład pracy i znacznie poprawia wydajność pracy.
Możesz zmieniać układ stanowiska w zależności od sytuacji na ziemi. Do wyboru są następujące urządzenia peryferyjne: stacja z palnikiem czyszczącym, pozycjoner obrotowy, system śledzenia laserowego, skrzynka zdalnego sterowania itp. Oferujemy bezpłatne szkolenie techniczne.
Dwa rodzaje pozycjonerów spawalniczych 3-osiowych jako opcja:
Zdjęcie po lewej: 3-osiowy poziomy obrotowy pozycjoner spawalniczy
Zdjęcie po prawej: 3-osiowy pionowy obrotowy pozycjoner spawalniczy
Wybierz ładowność (standardowa ładowność 300 kg/500 kg/1000 kg) i rozmiar stołu roboczego (standardowy rozmiar 1800*800 mm lub 2500*800 mm), który najlepiej odpowiada Twojemu przedmiotowi obrabianemu! Akceptujemy również dostosowania!
Tworzywo
Spawanie stali nierdzewnej
Spawanie aluminium
Spawanie stali węglowej
Spawanie rur/przewodów/blach ocynkowanych
Spawanie walcowe na zimno
Pakiet:Skrzynie drewniane
Czas dostawy:40 dni po otrzymaniu przedpłaty
Często zadawane pytania
1. Jaka jest minimalna konfiguracja stanowiska spawalniczego?
A: Jeden robot i jeden stół spawalniczy. W przypadku skomplikowanych elementów może być potrzebny pozycjoner. Jeśli zależy Ci na większej wydajności pracy, dobrym wyborem będą dwa pozycjonery.
2. Co obejmuje cały system robota spawalniczego?
A: Cały system robota spawalniczego obejmuje ramię robota, sterownik, źródło zasilania spawarki, pozycjonery, osprzęt, środek czyszczący do uchwytu spawalniczego (palnika), barierę świetlną itp.
3. Czy system stacji robota ma wysokie wymagania środowiskowe?
A: Odpowiednie warunki otoczenia to: 0~45℃, 20-80% RH (bez kondensacji).











