automatyczne rozwiązanie robotyczne do spawania

Jak wybrać niezawodną stację roboczą?
Najpierw prosimy o podanie szczegółów dotyczących obrabianego przedmiotu, takich jak materiał, grubość, wymiary i waga.
następnie określ swoje wymagania: jaki efekt spoiny chcesz uzyskać, jakie warunki pracy powinny spełniać zabezpieczenia itp.
następnie porozmawiamy o Twoim procesie produkcyjnym. W jaki sposób wykonujesz prace związane z cięciem? Czy różnice między poszczególnymi częściami są duże?
Na koniec polecamy odpowiednią robotykę, pozycjonery, szyny robotów, czujniki laserowe, kurtyny świetlne bezpieczeństwa, ogrodzenia bezpieczeństwa itp. do różnych zastosowań i specyfikacji, tak aby dopasować się do procesu produkcyjnego klienta.
Parametry techniczne pozycjonera
| Model | JHY4030U-120 |
| Znamionowe napięcie wejściowe | Jednofazowy 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacji silnika | F |
| Rozmiar gramofonu | 1200X650mm (można dostosować) |
| Waga | Odnieś się do rzeczywistej wagi |
| Maksymalna ładowność | Nośność osiowa ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (można dostosować do >1000 kg) |
| Powtarzalność | ±0,1 mm |
| Pozycja zatrzymania | Dowolna pozycja |
Komponenty stanowiska roboczego robota
1.Robot spawalniczy:
Typ: Robot spawalniczy MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot spawalniczy TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot do spawania laserowego: BR-1410G, BR-1610G
2.Pozycjoner
Różne typy: pozycjoner 1-osiowy, 2-osiowy, 3-osiowy, udźwig: 300/500/1000 kg lub dostosowany
3. Szyna uziemiająca
Typ: ładowność 500/1000 kg, długość ≥3 m jako opcja.
4. Maszyna spawalnicza
Typ: spawarka 350A/500A
Charakterystyka: można stosować do spawania stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium i ocynkowanych
5. Palnik spawalniczy:
Typ: 350A-500A, chłodzony powietrzem, chłodzony wodą, push-pull
6. Stanowisko do czyszczenia palnikiem:
Typ: Automatyczna pneumatyczna czyszczarka palników spawalniczych
Funkcja: cięcie drutem spawalniczym, czyszczenie palnika, natryskiwanie oleju
7. Czujnik laserowy (opcjonalnie)
Funkcja: śledzenie spoiny, pozycjonowanie.
8. Kurtyna świetlna bezpieczeństwa (opcja)
Funkcja: zwykle instalowana na ogrodzeniu zabezpieczającym, aby skutecznie chronić ludzi poprzez blokowanie kurtyny świetlnej zabezpieczającej
9. Ogrodzenie zabezpieczające (opcjonalnie)
Funkcja: Zainstalowany na obwodzie stanowiska roboczego robota w celu odizolowania sprzętu i zapewnienia bezpieczeństwa personelu
Opakowanie: Skrzynie drewniane
Czas dostawy: 40 dni od otrzymania przedpłaty












