Bardzo dokładny pozycjoner spawalniczy reduktora RV

Opis
● Pozycjoner spawalniczy składa się z jednostki obracającej stół roboczy, jednostki odwracającej i elektrycznego układu sterowania.
● Ruch pozycjonera można szybko kontrolować za pomocą przycisków start i stop.
● Funkcja rozszerzenia sterowania powiązaniem o inne urządzenia.
● z zaletami kompaktowej konstrukcji, atrakcyjnego wyglądu, lekkości i łatwej obsługi.
● Na życzenie klienta dostępne są specjalne projekty dostosowane do obrabianego przedmiotu i metody spawania.
Obrotowy talerz pozycjonera może być wykonany w kształcie okrągłym lub w kształcie podanym powyżej.
Wielkość obrotowego stołu spawalniczego i udźwig osi można dostosować.
● Można dostosować do innych marek robotów, takich jak Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Klienci muszą dostarczyć rysunek silnika, a następnie pozostawiamy otwór montażowy na podstawie rysunku silnika)
Szafa PLC jest opcjonalna.
Średnica pozycjonera
| Model | JHY4030U-120 |
| Znamionowe napięcie wejściowe | Jednofazowy 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacji silnika | F |
| Stół roboczy | 1200*650mm/średnica 1200mm (można dostosować) |
| Waga | Około 400 kg |
| Maksymalna ładowność | Nośność osiowa ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (możliwość dostosowania do >1000 kg) |
| Powtarzalność | ±0,1 mm |
| Pozycja zatrzymania | Dowolna pozycja |
Główne produkty naszego pozycjonera spawalniczego
Pozycjoner spawalniczy z obrotem głowicy i ogona w 1 osi
1-osiowy pionowy pozycjoner spawalniczy z głowicą obrotową
1-osiowy poziomy obrotowy pozycjoner spawalniczy
Pozycjoner spawalniczy 2-osiowy typu P
Pozycjoner spawalniczy typu U 2-osiowy
Pozycjoner spawalniczy 2-osiowy typu L
3-osiowy poziomy pozycjoner spawalniczy
3-osiowy pozycjoner spawalniczy z obrotem w górę i w dół
Opakowanie: Drewniane skrzynki
Czas dostawy: 40 dni od otrzymania przedpłaty
Często zadawane pytania
P: Czy jesteśmy firmą handlową czy producentem?
A: Jesteśmy producentem z ponad 10-letnim doświadczeniem.
P: Czy mają Państwo własny robot spawalniczy?
A: Tak. Jesteśmy również producentem robotów spawalniczych.
P: Gdzie znajduje się Wasza fabryka? Jak mogę ją odwiedzić?
A: Nasza fabryka mieści się w mieście Wuxi w Chinach.
P: W jaki sposób można zagwarantować jakość produktu?
A: W procesie produkcji stosujemy rygorystyczny system kontroli jakości. Zachęcamy klientów do odwiedzenia nas w celu sprawdzenia jakości produktu przed dostawą.
P: Jak długi jest okres gwarancji?
A: Jeden rok.






