Wysokowydajny obrotowy pozycjoner spawalniczy 3-osiowy
Wymiary pozycjonera

Opis
● Ten 3-osiowy pozycjoner składa się z jednostki obrotu stołu roboczego, jednostki obrotu ramy w poziomie i elektrycznego układu sterowania.
● 2 stoły robocze na jednym pozycjonerze, praca polegająca na załadunku i rozładunku przedmiotu obrabianego z jednej strony, praca jest znacznie ulepszona, a przestrzeń zredukowana
● Ruch pozycjonera można szybko kontrolować za pomocą przycisków start i stop.
● Można dostosować do innych marek robotów, takich jak Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Klienci muszą dostarczyć rysunek silnika, a następnie pozostawiamy otwór montażowy na podstawie rysunku silnika)
Szafa PLC jest opcjonalna.
Średnica pozycjonera
| Model | JHY4030S-180 |
| Znamionowe napięcie wejściowe | Jednofazowy 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacji silnika | F |
| Stół roboczy | 1800*800mm (można dostosować) |
| Waga | Około 1600 kg |
| Maksymalna ładowność | Nośność osiowa ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (możliwość dostosowania do >1000 kg) |
| Powtarzalność | ±0,1 mm |
| Pozycja zatrzymania | Dowolna pozycja |
Główne produkty naszego pozycjonera spawalniczego
Pozycjoner spawalniczy z obrotem głowicy i ogona w 1 osi
1-osiowy pionowy pozycjoner spawalniczy z głowicą obrotową
1-osiowy poziomy obrotowy pozycjoner spawalniczy
Pozycjoner spawalniczy 2-osiowy typu P
Pozycjoner spawalniczy typu U 2-osiowy
Pozycjoner spawalniczy 2-osiowy typu L
Pozycjoner spawalniczy typu L z podnoszeniem 2-osiowym
3-osiowy poziomy pozycjoner spawalniczy
3-osiowy pozycjoner spawalniczy z obrotem w górę i w dół
Pozycjoner spawalniczy z głowicą i ogonem regulowany w 2 osiach
Opakowanie: Drewniane skrzynki
Czas dostawy: 40 dni od otrzymania przedpłaty
Często zadawane pytania
P: Czy jesteśmy firmą handlową czy producentem?
A: Jesteśmy producentem z ponad 10-letnim doświadczeniem.
P: Czy mają Państwo własny robot spawalniczy?
A: Tak. Jesteśmy również producentem robotów spawalniczych.
P:Czy pozycjoner można umieścić na logo klienta?
A: Tak, możemy umieścić na nim Twoje własne logo.
P: W jaki sposób można zagwarantować jakość produktu?
A: W procesie produkcji stosujemy rygorystyczny system kontroli jakości. Zachęcamy klientów do odwiedzenia nas w celu sprawdzenia jakości produktu przed dostawą.
P: Jak długi jest okres gwarancji?
A: Jeden rok.






