pozycjoner spawalniczy do toczenia rur z serwosilnikiem
Wymiary pozycjonera

Opis
- Ten pozycjoner do spawania rur jest wykorzystywany do różnych zastosowań, od nawijania rur na szpule po pozycjonowanie bardzo długich części, takich jak elementy podwozia lub słupy oświetlenia ulicznego.
- Pozycjonery spawalnicze znacznie zwiększają wydajność spawania rur, wałów, kół, kolanek i innych kształtek.
- Wielkość obrotowego stołu spawalniczego i udźwig osi można dostosować; dostępne są uchwyty i koło podporowe.

- Możliwość dostosowania do innych marek robotów, takich jak Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Klienci muszą dostarczyć rysunek silnika, a następnie pozostawiamy otwór montażowy na podstawie rysunku silnika)
- Szafa PLC jest opcją opcjonalną.
Średnica pozycjonera
| Model | JHY4010T-050 |
| Znamionowe napięcie wejściowe | Jednofazowy 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacji silnika | F |
| Stół roboczy | Średnica 500 mm (możliwość dostosowania) |
| Waga | Około 400 kg |
| Maksymalna ładowność | Nośność osiowa ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (można dostosować) |
| Powtarzalność | ±0,1 mm |
| Pozycja zatrzymania | Dowolna pozycja |
Aplikacja
Części samochodowe, części rowerowe, części samochodowe, meble stalowe, nowa energia, konstrukcje stalowe, maszyny budowlane, sprzęt fitness itp.
Opakowanie: Drewniane skrzynki
Czas dostawy: 40 dni od otrzymania przedpłaty
Często zadawane pytania
1.P: Jak wybrać spawaczy?
A: Prosimy o podanie wagi i wymiarów przedmiotu obrabianego oraz o przesłanie zdjęć pozycji spawania, a my zalecimy odpowiedni pozycjoner spawalniczy.
2.P: Czy mogę użyć Państwa pozycjonera do mojego robota Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa?
O: Tak. Ale silnik należy dostarczyć i zamontować samodzielnie.
3.P: Czy przyjmujecie zamówienia niestandardowe?
A: Tak, możemy zaprojektować pozycjoner o różnym udźwigu i rozmiarze stołu roboczego.







